Categories:

  1. Dziś w Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia z procesją eucharystyczną dookoła kościoła. Udziela się odpustu zupełnego tym wiernym, którzy dziś odmówią Koronkę do Miłosierdzia Bożego przed wystawionym NS. Zapraszamy do udziału. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na dzieła Caritas naszej diecezji, na hospicja, noclegownie, domy samotnej matki, domy dziecka. Dziękujemy za okazane serce. Przypominamy, że dziś o 16.00 msza św. dla dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii św. oraz dla ich rodziców.
  2. Jutro 25 kwietnia jest święto Marka Ewangelisty, a we wtorek uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski, msze św. o 7.00, 8.00 i 18.00
  3. We środę o 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy, kartki z intencjami składamy przed mszą św. w zakrystii. Adorację przed mszą św. prowadzi wspólnota dla Intronizacji NSPJ.
  4. Zapraszamy na spotkanie Lectio Divina – rozważanie Słowa Bożego – w najbliższą środę 27 kwietnia o godz.19:00 w salce nad zakrystią (na drugim piętrze).
  5. Każdego dnia zapraszamy na Adorację NS rano od 7.30 do 8.00 (w intencji pokoju) i od 17.00 do 18.00.
  6. Za tydzień, w I niedzielę miesiąca maja o 15.30 spotkanie TT, o 17.00 pierwsze nabożeństwo majowe, o 18.00 msza św. za Ojczyznę. O 19.00 spotkanie wspólnoty dla Intronizacji NSPJ w sali nad zakrystią, zapraszamy.
  7. Jak w poprzednich latach planujemy obóz letni dla dzieci nad morzem w Lubiatowie w dniach 6-15 lipca. Koszt wyjazdu ok. 1000 zł, zapisy u Ks. Proboszcza i prosimy o szybką decyzję.
  8. Zapraszamy na Światowe Dni Młodzieży 2023, które tym razem odbędą się w Lizbonie. Więcej informacji i zgłoszenia u ks. Olgierda
  9. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Światła, którą poprowadzi Wspólnota Spragnieni w sobotę 7 maja po mszy św. o 18.00
  10. Polecamy nasz tygodnik diecezjalny Idziemy

Dziękujemy za udział naszych Parafian we wczorajszej pielgrzymce do Loreto i Ostrówka. Zapraszamy do gorliwej modlitwy o pokój. Dziękujemy za przelewy, które wpłynęły w tym tygodniu, dziękujemy za troskę o naszą zieleń.

W tym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty

+ Jan Staszak l. 90, zam. przy al. Waszyngtona

+ Zenona Różańska l. 94 zam. przy al. Waszyngtona

Módlmy się za zmarłych naszych parafian, zmarłych z naszych rodzin, za ofiary pandemii, ofiary wojny na Ukrainie

Zdrowaś Maryjo….

Wieczny odpoczynek ….