Categories:

 1. Dziś dzieci klas IV mają swoją rocznicę I Komunii Świętej w czasie mszy św. o 11.30. Prosimy Parafian o modlitwę za ich rodziny. O 17.00 nabożeństwo czerwcowe z nauką. Spotkanie z rodzicami przed obozem w Lubiatowie o godz. 19.00 w sali nad zakrystią.
 2. Zapraszamy na spotkanie autorskie z poetką Panią Izą Marciniak pt. „O miłości aniołach i nie tylko”. Pani Iza utrzymuje, że otrzymała dar tworzenia poezji na spotkaniu z Ojcem Świętym Janem Pawłem II o czym opowie: dziś po Mszy Świętej o godz. 18.00
 3. Jutro wspomnienie św. Antoniego z Padwy.
 4. We środę próba chóru o 19.30, zapraszamy. Przed mszą św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy, kartki z intencjami składamy przed mszą św. w zakrystii. Adorację przed mszą św. prowadzi wspólnota dla Intronizacji NSPJ.
 5. We czwartek będzie Boże Ciało, msze św. o 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00. Po mszy św. o 11.30 wyruszy procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Przejdziemy ulicami Spalinową, Turbinową, Rozłucką, Kinową, Walewską i Międzyborską. Bardzo prosimy naszych Parafian o włączenie się w dekorację ołtarzy. Ołtarze Bracia z TT rozstawią już przed 8.00 rano. Prosimy naszych kochanych działkowców o pomoc w dekorowaniu ołtarzy kwiatami, prosimy o zbieranie kwiatów na procesję, zapraszamy dzieci komunijne i rocznicowe do udziału w procesji i sypaniu kwiatów. Zapraszamy wszystkie grupy parafialne wraz z chorem. Uroczysta Eucharystię o 11.30 odprawi ks. Michał Siwek, który pochodzi z naszej diecezji i pracuje w Watykanie, w kongregacji ds. Ewangelizacji Narodów.
 6. W oktawie Bożego Ciała po mszy św. o 18.00 wraz z nabożeństwem czerwcowym odprawimy nieszpory eucharystyczne
 7. W piątek wspomnienie św. Brata Alberta
 8. Organizujemy spływ kajakowy po Wkrze w sobotę (18 VI). Jedziemy samochodami, wyjazd o godz. 9:00 spod kościoła, w planie ognisko, powrót wieczorem. Zapisy u ks. Olgierda do wtorku.
 9. Zapraszamy na Światowe Dni Młodzieży w 2023 roku w Lizbonie. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 21 czerwca o godz. 19.15 w salce nad zakrystią. Więcej informacji u ks. Olgierda.
 10. Zapraszamy na Pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki które znajduje się w Kościele Św. Stanisława Kostki w Warszawie na Żoliborzu. W programie Pielgrzymki będzie modlitwa przy grobie bł. Ks. Jerzego oraz zwiedzanie Muzeum. Wyjazd w sobotę 25 czerwca o godz.9.00, a powrót ok.godz.13.00. Koszt wyjazdu: 20 zł od osoby. Zapisy w zakrystii.
 11. Zapraszamy do gorliwej modlitwy o pokój. Adoracja 7.30-8.00 i 17.00-18.00 i polecamy nasz tygodnik diecezjalny Idziemy.

Bardzo dziękujemy panu Krzysztofowi z TT za odnowienie naszej kapliczki z 1829 roku i wszystkim, którzy się do tego remontu przyczynili. Cieszymy się bardzo i gratulujemy naszemu zespołowi św. Cecylii, który prowadzi śpiew na mszy św. o 19.30 raz w miesiącu, za zajęcie II miejsca na Międzynarodowym Festiwalu Scrosong 2022.Dziękujemy za przelewy, które wpłynęły w tym tygodniu, dziękujemy za troskę o naszą zieleń.

W tym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej

+ Henryka Michalina Mackiewicz l. 84 zam. przy ul. Kinowej

Módlmy się za zmarłych naszych parafian, ofiary wojny na Ukrainie, zmarłych z naszych rodzin,  Zdrowaś Maryjo…. Wieczny odpoczynek ….