Categories:

 1. Centrum Promocji Kultury Praga Południe (wraz naszą parafią) zaprasza dziś na koncert pieśni pasyjnych w wykonaniu męskiego chóru Harfa po mszy św. o 13.00. Wstęp wolny.
 2. Również dziś Gorzkie Żale o godz. 17.00 będą śpiewane z naszym chórem parafialnym i chórem działającym przy Miejskich Zakładach Autobusowych pod dyrekcją p. Klaudiusza Bieńko. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 3. We wtorek 19 marca Uroczystość Św. Józefa. Msze św. o 7.00, 8.00 i 18.00.
 4. We wtorek również próba naszego chóru parafialnego. Serdecznie zapraszamy nowe osoby lubiące śpiewać na godz. 19.30 do sali nad zakrystią. 
 5. W najbliższy piątek nabożeństwo drogi Krzyżowej dla osób starszych po mszy św. o g. 8.00. Wieczorem odprawimy tradycyjną Drogę Krzyżową ulicami parafii. Droga rozpocznie się mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele, a po niej ok. 18.40 wyruszy procesja. Trasa będzie przebiegała ulicami Spalinową, Międzyborską, Wąwolnicką, Rozłucką, Turbinową i ponownie Spalinową. Zapraszamy wszystkich Parafian, grupy parafialne do wspólnej modlitwy i świadectwa wiary. Tego dnia nie będzie Drogi Krzyżowej o 17.15. 
 6. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii w piątek o godz. 19.00. Formą zapisu jest uczestnictwo w pierwszym spotkaniu, które odbędzie się w sali nad zakrystią. Prowadząca:  p. Beata Gościńska (nr tel. 793750931)
 7. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej, czyli Niedziela Palmowa. Na każdej mszy św. błogosławieństwo palm. Palmy, zwyczajem lat ubiegłych, będą do nabycia przed kościołem. Przed kościołem po każdej mszy św. będziemy zbierać do puszek na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 8. Do przyszłej niedzieli będzie trwała w naszej parafii zbiórka żywności i artykułów chemicznych. Paczki przygotowane przez nasz parafialny Caritas zostaną później przekazane osobom najbardziej potrzebującym z naszej parafii. Produkty można składać w zakrystii lub w koszykach znajdujących się w wybranych sklepach na terenie parafii. 
 9. Dalej naszą jałmużnę wielkopostną jako wesparcie dla ks. Leonarda z Ugandy możemy składać do skrzynki przy Krzyżu w nawie głównej lub przesłać na nasze konto parafialne z dopiskiem: Uganda. 
 10.  Planujemy pielgrzymkę wraz z parafią Nawrócenia św. Pawła na Dolny Śląsk. Wyjazd w dniach 16-19 maja tj. czwartek – niedziela. Zwiedzimy między innymi Wrocław, Trzebnicę, Świdnicę, zamek Książ, Krzeszów, Wambierzyce. Koszt 1180 zł. Program w zakrystii i na tablicy ogłoszeń. Zapisy i więcej informacji u Ks. Proboszcza. Ilość miejsc ograniczona. 
 11.  Otrzymaliśmy w darze do naszego kościoła kolejny obraz polskiego męczennika, św. Maksymiliana Marii Kolbego, męczennika z niemieckiego obozu Auschwitz-Birkenau. Obraz zostanie jutro wystawiony przy ołtarzu, a poświęcimy go w Niedzielę Palmową na mszy św. o godz. 10.00. W imieniu całej parafii, bardzo dziękujemy Darczyńcom. 
 12. Polecamy nasz diecezjalny tygodnik Idziemy cena 5 zł (na okładce obraz św. Józefa z naszego kościoła) i L’Osservatore Romano z nauczaniem papieża Franciszka cena 10 zł.

Dziękujemy za uczestnictwo w naszych rekolekcjach parafialnych, za prowadzenie modlitwy różańcowej, za wczorajszą pielgrzymkę wielkopostną, dziękujemy za przelewy na nasze konto parafialne.

Módlmy się za zmarłych Parafian, zmarłych z naszych Rodzin, naszych Dobrodziejów, 

Zdrowaś Maryjo …