Categories:

  1. Dziś po każdej mszy św. jest przed kościołem zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej. O godz. 17.15 nabożeństwo czerwcowe. W tygodniu nabożeństwa czerwcowe są po wieczornej mszy św. Dalej czytamy życiorysy matek świętych.
  2. Jutro będzie różaniec z wypominkami o godz. 17.00. O godz. 18.00 msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. 
  3. We czwartek będzie pierwszy czwartek miesiąca. Jest to również ostatni dzień Oktawy Bożego Ciała. Po mszy św. o 18.00 procesja eucharystyczna. Zapraszamy wszystkie wspólnoty. O godz. 18.00 będzie msza św. za księży pracujących w naszej parafii zamówiona przez Parafian. Bardzo dziękujemy. Tego dnia rocznicę święceń kapłańskich przeżywają Ks. Prałat i Ks. Olgierd. We mszy św. o 18.00 będą również uczestniczyli księża wyświęceniu razem z Ks. Olgierdem. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za Jubilatów.
  4. We piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 7.00, 8.00 i o 18.00. Po mszy św. o 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i możliwość zyskania odpusty zupełnego. Z racji uroczystości możemy spożywać pokarmy mięsne. 
  5. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Msza św. wotywna o Duchu Świętym o godz. 18.00. 
  6. W przyszłą niedzielę 9 czerwca planujemy po mszy św. o 11.30 piknik parafialny. Będą dmuchańce, konkursy dla dzieci, kolorowe warkoczyki, bańki mydlane, popcorn, kiełbaski z grilla, gofry, lemoniada i wiele innych atrakcji. Dziękujemy Osobom, które już się zgłosiły i zapraszamy do pomocy. Prosimy o ciasto dla dzieci i lemoniadę. W zakrystii jest lista, prosimy o zaangażowanie naszych Parafian i wpisanie się do prowadzenia poszczególnych atrakcji. Każdy może w czymś pomóc. Zapraszamy do wspólnego świętowania.
  7. W czasie majowego spotkania rady parafialnej ustaliliśmy rozkład mszy świętych niedzielnych w lipcu i sierpniu, w czasie wakacyjnym. Na ten czas zostaje zawieszona msza św. o godz. 13.00 kiedy jest najcieplej w kościele. Jest to również czas urlopów, a na niedzielę zostaje tylko dwóch księży. Intencje mszalne z godz. 13.00 są przeniesione na mszę św. o godz. 11.30. Prosimy Parafian o zrozumienie i zapraszamy parafian z mszy św. o 13.00 do wyboru innej godziny mszy św. Dziękujemy za zrozumienie. 
  8. Polecamy tygodnik Idziemy cena 5 zł i L’Osservatore Romano z nauczaniem Papieża Franciszka cena 10 zł

Bardzo dziękujemy naszym Parafianom za włączenie się w przygotowanie i celebrowanie Uroczystości Bożego Ciała. Dziękujemy Panom za ciężką pracę przy rozwiezieniu i ustawieniu ołtarzy. Dziękujemy księdzu Jackowi i Olgierdowi wraz z grupami parafialnymi za dekorację ołtarzy. Dziękujemy za kwiatki, dziękujemy wszystkim uczestniczącym w procesji za piękne świadectwo wiary. Niech Jezus obecny w Najświętszym Sakramencie będzie zawsze uwielbiony.