Categories:

18 CZERWCA 2023 R. – 11 NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na utrzymanie parafii św. Augustyna w Sierra Leone w Afryce, o którą troszczy się nasza diecezja. Dziękujemy za wsparcie. O 17.15 nabożeństwo czerwcowe.

2.    Jak informowaliśmy w ostatnią niedzielę, decyzją Rady generalnej Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej, Siostry niestety opuszczają naszą Parafię. Dziękujemy Bogu i Siostrom za ich prawie 27 letnią posługę w naszej Parafii, w czasie mszy św. o 11.30. 

3.    Dziś o godzinie 19:00 w sali nad zakrystią odbędzie się spotkanie z Rodzicami przed wyjazdem do Ostródy. 

4.    W piątek 23 czerwca Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Jest to również Dzień Ojca, zapraszamy do modlitwy.  Msze św. o 7.00, 8.00 i 18.00. Na mszy św. o 8.00 zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkół do wspólnego dziękczynienia za rok szkolny. 

5.    W przyszła niedzielę, ostatnią niedzielę czerwca, po każdej mszy św. błogosławieństwo kierowców i samochodów przed podróżami wakacyjnymi. Porządek wjazdu samochodów jak w zeszłym roku.

6.    Najbliższe spotkanie Seniorów w klubie będzie w przyszłą środę 28 czerwca o g.11.00

7.    Bardzo dziękujemy ze wspólne celebrowanie Oktawy Bożego Ciała i pomoc w przygotowaniu ołtarza. Dziękujemy za zrobienie i rozprowadzenie wianków, zebraliśmy 80 zł. Dziękujemy

8.    W lipcu i sierpniu, w czasie czas urlopów, nie będzie mszy św. w niedzielę o 11.30. 

9.    Na ołtarzu są wystawione relikwie św. Brata Alberta, wczoraj było jego wspomnienie. Po mszy św. zapraszamy do uczczenia relikwii. 

10.Polecamy nasz tygodnik diecezjalny Idziemy cena 5 zł i miesięcznik L’Osservatore Romano z nauczaniem papieża Franciszka cena 10 zł

Dziękujemy za przelewy, które wpłynęły w tym tygodniu na nasze konto parafialne, dziękujemy za troskę o naszą zieleń i zasadzone nowe kwiatki.

Módlmy się za zmarłych naszych parafian, zmarłych z naszych rodzin,

Zdrowaś Maryjo…. Wieczny odpoczynek ….