Categories:

27 SIERPNIA 2023 R. – 21 NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Jutro wspomnienie św. Augustyna, a we wtorek wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela. 

2.    We środę nie będzie spotkania Klubu Seniora. O 17.00 Adorację prowadzi wspólnota dla Intronizacji NSPJ, o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, kartki z intencjami składamy do puszki przy obrazie. 

3.    W piątek 1-go września 84 rocznica wybuchu II wojny światowej. Modlimy się za poległych w obronie Ojczyzny. Jest to również 1-szy piątek miesiąca, spowiadamy rano i od 17.00. Tego dnia kancelaria jest czynna od 16.00 do 17.00.

4.    W I sobotę miesiąca po mszy św. o 8.00, rozważania fatimskie i różaniec. Tego dnia odwiedzimy również chorych z Komunią Świętą. 

5.    W przyszłą niedzielę jest pierwsza niedziela miesiąca. O 15.30 spotkanie Braci TT na plebanii, o 17.00 nabożeństwo eucharystyczne, a o 18.00 msza św. za Ojczyznę. Po mszy św. będzie koncert patriotyczny w wykonaniu „Ferajny z Hoovera”. Wstęp jest bezpłatny. Więcej informacji na plakatach.  Serdecznie zapraszamy. Z powodu koncertu pewnie opóźni się msza św. o 19.30.

6.    W przyszłą niedzielę w całej naszej diecezji po każdej mszy św. przed kościołem zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny, który pomaga dzieciom w adopcji.

7.    Po przyszłej niedzieli, od 4 września, przyjmujemy intencje mszalne na rok 2024.

8.    Polecamy nasz tygodnik diecezjalny Idziemy cena 5 zł i miesięcznik L’Osservatore Romano z nauczaniem papieża Franciszka cena 10 zł

Trwają prace remontowania i malowania naszego kościoła. Dziękujemy za zrozumienie, za wsparcie słowne, modlitewne i materialne naszej inwestycji. Dziękujemy również za przelewy, które wpłynęły w tym tygodniu na nasze konto parafialne, dziękujemy za troskę o naszą zieleń. 

W tym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty:

+ Marta Marek l. 70, której pogrzeb odbył się w piątek w naszym kościele

Módlmy się za zmarłych naszych parafian, zmarłych z naszych rodzin, poległych powstańców warszawskich

Zdrowaś Maryjo…. Wieczny odpoczynek ….