Categories:

  1. Dziś Niedziela Słowa Bożego, po każdej mszy św. wspólne czytanie Biblii przez Parafian, zapraszamy do pozostania w kościele po mszy św. W tym roku będziemy czytać Dzieje Apostolskie. 
  2. Dziś także jest Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka. Dziękując za świadectwo wiary i miłości, pamiętamy o Nich w naszej modlitwie rodzinnej i parafialnej. 
  3. Dziś po mszy św. o 7.00 grupa młodzieży z Ks. Olgierdem wyjechała na narty do Krynicy. 
  4. Kończy się czas wizyty duszpasterskiej. W tym tygodniu, po kontakcie telefonicznym, pójdziemy do tych Rodzin, które wcześniej z różnych przyczyn nie mogły nas przyjąć. Dziękujemy za wielką życzliwość i gościnność. Przypominamy, że spowiedź wieczorna jest 15 min przed mszą św. o 18.00, bo pozostali księża są już na kolędzie. Dziękujemy za zrozumienie. 
  5. Polecamy nasz diecezjalny tygodnik Idziemy i nowe L’Osservatore Romano z nauczaniem papieża Franciszka

W tym tygodniu grupa dzieci z naszej parafii, odbyła swoje wyjazdowe rekolekcje. Dziękujemy za gościnę Siostrom od Aniołów w Konstancinie. Dziękujemy za pracę siostrze Kasi i ks. Olgierdowi. 

W dniu imienin, dziękujemy Pani Agnieszce, naszej Pani Organistce, za piękną służbę w naszej wspólnocie parafialnej. Niech św. Cecylia wyprasza łaski na dalsze lata, a Matka Boża ma nieustannie w opiece.

W tym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej:

+ Elżbieta Beczek l. 66, zam. przy ul. Majdańskiej

+ Jan Rożen l. 91, którego pogrzeb odbył się w piątek w naszym kościele

Módlmy się za zmarłych Parafian, zmarłych z naszych Rodzin, naszych Dobrodziejów, Zdrowaś Maryjo …