Categories:

  1. We wtorek o godz. 8.00 msza św. za wstawiennictwem św. Józefa. 
  2. Próba chóru we wtorek o 19.30 w sali nad zakrystią. Zapraszamy nowe osoby chcące śpiewem wielbić Boga.
  3. We środę wspomnienie św. Jana Bosko. O 11.00 spotkanie Klubu Seniora, o 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Kartki z intencjami składamy przed mszą św. w zakrystii. 
  4. We czwartek o 18.00 msza św. w intencji księży pracujących w naszej parafii, zamówiona przez Parafian. Dziękujemy. Po mszy św. Adorację prowadzi Odnowa w Duchu Świętym. Zapraszamy. 
  5. W piątek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o 7.00, 8.00, 17.00, 18.00 (z udziałem chóru parafialnego) i o 19.00. Na każdej mszy św. obrzęd błogosławieństwa świec. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego, a ofiary złożone na tacę będą przeznaczony na zakony klauzurowe. 
  6. W piątek będziemy wynosić choinki z kościoła o godz. 9.00, a wieczorem o 20.00 sprzątać szopkę, kto może pomóc serdecznie zapraszamy. 
  7. W sobotę po mszy św. o 8.00 Adoracja, konferencja fatimska i różaniec. Po modlitwie serdecznie zapraszamy członków Żywego Różańca na spotkanie, które odbędzie się bezpośrednio po nabożeństwie w sali nad zakrystią. Tego dnia odwiedzimy także chorych z Najświętszym Sakramentem.
  8. W niedzielę 4 lutego o 15.30 spotkanie Braci z TT na plebanii, o 17.00 nieszpory eucharystyczne, a o 18.00 msza św. za Ojczyznę z udziałem harcerzy.  
  9. Intencja różańcowa na luty – modlimy się za ciężko chorych.
  10. Polecamy nasz diecezjalny tygodnik Idziemy i nowe L’Osservatore Romano z nauczaniem papieża Franciszka 

Dziękujemy za troskę o nasz kościół, za przelewy na nasze konto parafialne

W tym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej:

+ Marta Filar l. 74 zam. przy ul. Międzyborskiej

+ Apolonia Niesłuchowska l. 91 zam. przy ul. Świętosławskiej

+ Zofia Perczyńska l. 94 zam. przy ul. Ostrobramskiej

Módlmy się za zmarłych Parafian, zmarłych z naszych Rodzin, naszych Dobrodziejów, Zdrowaś Maryjo …