Categories:

 1. Dziś o godz. 17.15 nabożeństwo majowe. 
 2. Jutro święto NMP, Matki Kościoła, msze św. o 7.00, 8.00 i 18.00
 3. We czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
 4. W piątek o godz. 19.00 spowiedź dzieci przed I Komunią Świętą i ich rodzin.
 5. W sobotę msza św. dzieci przystępujących do I Komunii Świętej o godz. 11.30.
 6. W przyszłą niedzielę 26 maja Uroczystość Trójcy Świętej.  Jest to również Dzień Mamy, modlimy się za nasze Mamy, dziękując Bogu za Ich miłość i wiarę. Po mszy św. o 18.00 obowiązkowe spotkanie rodziców dzieci wyjeżdzających na nasz parafialny obóz do Ostródy. Spotykamy się w sali nad zakrystią.
 7. We czwartek 30 maja Boże Ciało. Msze św. o 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 po której wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Przejdziemy ulicami Spalinową, Turbinową, Rozłucką, Kinową, Walewską i Międzyborską. Ołtarze będą ustawione w jak w ubiegłym roku.

Bardzo prosimy naszych Parafian o włączenie się w dekorację ołtarzy. Ołtarze Bracia z TT rozstawią już przed 8.00 rano. Prosimy naszych kochanych działkowców o pomoc w dekorowaniu ołtarzy kwiatami, prosimy o zbieranie kwiatów na procesję, zapraszamy dzieci komunijne i rocznicowe do udziału w procesji i sypaniu kwiatów. Zapraszamy wszystkie grupy parafialne i Parafian do świadectwa wiary. 

 • Bardzo prosimy o pomoc w organizowaniu procesji Bożego Ciała. Prosimy mężczyzn do niesienia baldachimu, feletronów i tub nagłośnieniowych (ok. 15 Panów). Chętnych Panów prosimy o zgłaszanie się już dziś do zakrystii i zapisanie się na listę. Listę koordynuje Pan. Tomek z TT.
 • Zapraszamy na kajaki po Liwcu 1 czerwca (sobota). Koszt 60 zł za osobę, zapisy do 26 maja u Ks. Olgierda. 
 •  W niedzielę 9 czerwca planujemy po mszy św. o 11.30 piknik parafialny. Będą dmuchańce, konkurs dla dzieci na wierszyk lub piosenkę, kolorowe warkoczyki, bańki mydlane, popcorn, kiełbaski z grilla, gofry, lemoniada i wiele innych atrakcji. Zapraszamy do pomocy robienia warkoczyków, prosimy o ciasto dla dzieci. W zakrystii jest lista, prosimy o zaangażowanie naszych Parafian i wpisanie się do prowadzenia poszczególnych atrakcji, np. grillowania, malowania twarzy, itp. Każdy może w czymś pomóc. Zapraszamy do wspólnego świętowania.
 • Polecamy nasz tygodnik diecezjalny Idziemy cena 5 zł i miesięcznik L’Osservatore Romano z nauczaniem papieża Franciszka cena 10 zł

W tym tygodniu wyremontowaliśmy schody przed kościołem po zimie i zawiesiliśmy tablicę informacyjną w kruchcie kościoła. Kolejna nowa tablica stanie również przed kościołem. Bardzo dziękujemy za kwiatki przy figurze Matki Bożej Fatimskiej, za troskę o nasz kościół, podlewanie kwiatków, za przelewy na nasze konto parafialne. 

W tym tygodniu odeszła z naszej parafii;

+ Małgorzata Piaseczny l. 69, zam. przy ul. Majdańskiej

Módlmy się za zmarłych naszych parafian, zmarłych z naszych rodzin 

Wieczny odpoczynek