Categories:

16 KWIETNIA 2023 R. – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Dziś o 15.00 Godzina Miłosierdzia i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, zapraszamy. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na dzieła Caritas naszej diecezji, na hospicja, domy samotnej matki, ogrzewalnie dla bezdomnych, jadłodajnie. Dziękujemy.

2. We środę o 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy, kartki z intencjami składamy przed mszą św. w zakrystii. Adorację przed mszą św. prowadzi wspólnota dla Intronizacji NSPJ.

3. Wczoraj nasz parafianin br. diakon Adam Barłowski z Zakonu Karmelitów Bosych w Lublinie przyjął święcenia prezbiteratu. Mszę Św. Prymicyjną w naszym kościele o. Adam odprawi w przyszłą niedzielę o godz. 13.00. Serdecznie zapraszamy

4. Zapraszamy na pielgrzymkę na Roztocze –Zamość – Radecznica – Krasnobród – Górecko Kościelne w dniach 19-21 maja (piątek-sobota-niedziela) Koszt 690 zł. Zapisy i więcej informacji u ks. Proboszcza.

5. Jak w poprzednich latach planujemy obóz letni dla dzieci nad morzem w Lubiatowie w dniach 3-13 lipca. Zapisy u Ks. Proboszcza i prosimy o szybką decyzję.

6. Polecamy nasz tygodnik diecezjalny Idziemy i miesięcznik L’Osservatore Romano z nauczaniem papieża Franciszka

Dziękujemy za przelewy, które wpłynęły w tym tygodniu na nasze konto parafialne, dziękujemy za troskę o naszą zieleń.

 W tym tygodniu odeszły z naszej wspólnoty

+ Teresa Jadwiga Flic, której pogrzeb odbędzie się we środę o godz. 12.30

+ Danuta Zofia Dominik, której pogrzeb odbędzie się we czwartek o godz. 13.30

Zdrowaś Maryjo….Módlmy się za zmarłych naszych parafian, zmarłych z naszych rodzin,

Wieczny odpoczynek ….