Categories:

12 LISTOPADA 2023 R. – 32 NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Dziś po każdej mszy św. przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc chrześcijanom prześladowanym. O godz. 17.00 spotkanie rady duszpasterskiej o 17.00 na plebanii. 

2.    Dziś o godzinie 19:00 w sali nad zakrystią odbędzie się spotkanie Wspólnoty Dzieła Intronizacji NSPJ. Zapraszamy również nowe osoby do poznania tej wspólnoty, do wspólnotowej modlitwy.

3.    Najbliższe spotkania do Bierzmowania odbędą się: poniedziałek (13XI), godz. 17:00, wtorek (14 XI) o godz. 17:00 i 17:15. 

4.    We środę Adorację prowadzi wspólnota Intronizacji NSPJ. Wspólnota Spragnieni zaprasza na wykład otwarty pod tytułem „Misja Kazachstan”. Wolontariuszki misyjne opowiedzą zarówno o swoich przeżyciach, jak i przygodach podczas wyjazdu. Spotkanie odbędzie się w środę o godz. 19:00 w salce nad zakrystią. 

5.    We czwartek wspomnienie Matki Bożej Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia.

6.    Młodzież i bierzmowanych zapraszamy na pizzę i planszówki w piątek na godz. 19:00 do salki nad zakrystią. 

7.    W sobotę wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, której relikwie znajdują się w naszym kościele w kaplicy bocznej. 

8.    W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego.

9.    Serdecznie zapraszamy członków Żywego Różańca na spotkanie, które 
odbędzie się w niedzielę 19 listopada o godzinie 17.00 w sali nad zakrystią.

10.Jak każdego roku chcemy pomóc osobom bezdomnym przed nadchodzącą zimą. Prosimy przynosić do zakrystii ubrania, ręczniki, koce, które zostaną w przyszłym tygodniu zawiezione do ogrzewalni Caritas przy ul. Grochowskiej. 

11.Polecamy nasz tygodnik diecezjalny Idziemy cena 5 zł

Bardzo dziękujemy za Panu Włodzimierzowi (naszemu Parafianinowi) za naprawienie awarii w starej skrzynce elektrycznej w zakrystii. Dziękujemy wszystkim Parafianom za przygotowania i wspólną celebrację naszego odpustu parafialnego wraz z Bp. Wojciechem Osialem z Łowicza. Dziękujemy za nowe kwiatki posadzone przy figurce Matki Bożej. Dziękujemy za wsparcie modlitewne i materialne naszych inwestycji. Dziękujemy również za przelewy, które wpłynęły w tym tygodniu na nasze konto parafialne. 

W tym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej:

+ Anna Gowin l. 74, zam. przy ul. Fundamentowej

Módlmy się za zmarłych naszych parafian, zmarłych z naszych rodzin, poległych w obronie naszej Ojczyzny Zdrowaś Maryjo…. Wieczny odpoczynek …