Categories:

19 LISTOPADA 2023 R. – 33 NIEDZIELA ZWYKŁA 

1.    Dziś taca jest przeznaczona na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego. Dziękujemy za ofiary, z naszej parafii w seminarium jest kleryk Krzysztof na III roku.

2.    Przypominamy, że dziś jest spotkanie członków Żywego Różańca o godzinie 17.00 w sali nad zakrystią.

3.    We wtorek wspomnienie Ofiarowania NMP

4.    We środę wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki kościelnej i organistów. Modlimy się za nasze Panie Organistki, Panią Agnieszkę i Panią Magdalenę, dziękując za Ich posługę w naszej wspólnocie parafialnej.

5.    Zapraszamy młodzież na wspólne oglądanie “Władcy Pierścieni: Powrót Króla” w piątek o godz. 18:40 zbiórka w zakrystii, potem przejdziemy do salki nad zakrystią. Będzie popcorn. 

6.    Zapraszamy na Diecezjalny Zlot Młodzieży w sobotę: W planie koncert ks. Jakuba Bartczaka i zespołu “NiemaGOtu”, obiad i modlitwa. Ruszamy o godz. 9:00 spod kościoła, powrót ok. 16:00. Opłata 10zł i zapisy u ks. Olgierda do wtorku (21 XI).

7.    W przyszłą niedzielę będzie Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po mszy św. o godz. 13.00, wystawienie Najświętszego Sakramentu i wraz ze wspólnotą dla Intronizacji NSPJ, odmówimy Litanię do Najśw. Serca Pana Jezusa i dokonamy Aktu Zawierzenia.

8.    Młodszych i starszych zapraszamy na sztukę teatralną pt. “I co teraz?” dnia 16 grudnia (sobota) w seminarium na Tarchominie. Ruszamy o godz. 10:00 spod kościoła, powrót ok. 13:30. Przedstawienie jest bezpłatne, pojedziemy komunikacją miejską. Zapisy w zakrystii do 10 grudnia. 

9.    Zapraszamy na wyjazd na narty do Krynicy Zdrój od 21 do 26 stycznia. Więcej informacji i zapisy u ks. Olgierda do 17 grudnia. 

10.Polecamy nasz tygodnik diecezjalny Idziemy cena 5 zł i miesięcznik L’Osservatore Romano z nauczaniem papieża Franciszka

Dziękujemy za wspólnotę modlitwy. Dziękujemy również za przelewy, które wpłynęły w tym tygodniu na nasze konto parafialne. 

W tym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej:

+ Henryk Krawczyk l. 69, zam. przy ul. Rozłuckiej

+ Krystyna Cyprysiak l. 73, zam. przy ul. Kinowej

+ Janina Stefańczuk l. 85 zam. przy ul. Majdańskiej

+ Janina Gajewska l. 88 zam. przy ul. I Praskiego Pułku  

Módlmy się za zmarłych naszych parafian, zmarłych z naszych rodzin, poległych w obronie naszej Ojczyzny Zdrowaś Maryjo…. Wieczny odpoczynek …