Categories:

 1. Dziś o 15.30 spotkanie Braci z TT na plebanii, o 17.00 nieszpory eucharystyczne, a o 18.00 msza św. za Ojczyznę z udziałem harcerzy. 
 2. Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca, o godz. 17.00 różaniec z wypominkami za zmarłych, o 18.00 msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
 3. Jutro również katecheza dla rodziców dzieci komunijnych o 19.00 w sali nad zakrystią.
 4. We środę dzień imienin naszego Biskupa Romualda. Pamiętajmy w modlitwie. O 11.00 spotkanie Klubu Seniora, o 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Kartki z intencjami składamy przed mszą św. w zakrystii. 
 5. We czwartek, tłusty czwartek
 6. W sobotę msza św. wotywna o Duchu Świętym o godz. 18.00.
 7. W niedzielę 11 lutego Światowy Dzień Chorego. W czasie mszy św. o 7.00, 8.30, 10.00, 13.00 i 18.00 udzielimy potrzebującym umocnienia sakramentu namaszczenia chorych. Tego dnia również po każdej mszy św. przed kościołem zbiórka do puszek na chorych objętych opieką Caritas w naszej diecezji: w hospicjach, domach opieki, noclegowniach. 
 8. W przyszłą niedzielę spotkanie rady duszpasterskiej na plebanii o godz. 16.00.
 9. Wspólnota Spragnieni zaprasza na wykład otwarty pod tytułem „Asertywność po chrześcijańsku – czyli jak stawiać granice i nie ranić?”. Wykład poprowadzi Justyna Szymańska, psycholog i terapeuta chrześcijański, doradca rodzinny i małżeński, wykładowca. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 18.02. o godz. 16:00 w salce nad zakrystią. Serdecznie zapraszamy!
 10. Nasi Parafianie szukają osoby do pomocy dla kobiety po porodzie, mieszkającej przy ulicy Kinowej. Praca na 6-8 godzin dziennie odpłatnie od poniedziałku do piątku na okres 3 tygodni. Więcej szczegółów pod numerem telefonu 570-015-166
 11. Polecamy nasz diecezjalny tygodnik Idziemy i nowe L’Osservatore Romano z nauczaniem papieża Franciszka 

Dziękujemy wielu Parafianom, także młodzieży, którzy w piątek przyszli pomóc sprzątać dekoracje świąteczne, dziękujemy Pani Ewie za ułożenie kwiatów w prezbiterium. Dziękujemy Darczyńcy za ufundowanie nowych, pięknych 4 lichtarzy przy ołtarzu wraz ze świecami. Dziękujemy naszemu chórowi. Dziękujemy za troskę o nasz kościół, za przelewy na nasze konto parafialne.

W tym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej:

+ Wiesława Janusz l. 72 zam. przy ul. Majdańskiej

+ Krzysztof Ptaszek l. 77 zam. przy ul. Majdańskiej

+ Piotr Błaszczyk l. 80 zam. przy al. Stanów Zjednoczonych

+ Feliksa Sowińska l. 86 zam. przy al. Waszyngtona

+ Stanisław Bryczyński l. 95 zam. przy al. Waszyngtona

+ Barbara Marzenta l. 91, której pogrzeb odbył się wczoraj w naszym kościele 

Módlmy się za zmarłych Parafian, zmarłych z naszych Rodzin, naszych Dobrodziejów, Zdrowaś Maryjo …