Categories:

  1. Dziś o godz. 15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. O 18.00 msza św. za Ojczyznę. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na dzieła Caritas naszej diecezji, na hospicja, domy samotnej matki, ogrzewalnie dla bezdomnych, jadłodajnie. Dziękujemy.
  2. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, msze św. o 7.00, 8.00 i 18.00. Przyrzeczenia i składanie deklaracji Duchowej Adopcji będzie można dokonać w niedzielę 14 kwietnia na mszy św. o godz. 10.00, 11.30 i 18.00. Teksty duchowej adopcji są na stoliku na końcu kościoła. 
  3. Jutro katecheza dla Rodziców dzieci komunijnych o godz. 19.00 w kościele. 
  4. We środę spotkanie klubu seniora o 11.00. O godz. 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy, kartki z intencjami składamy przed mszą św. w zakrystii. Adorację przed mszą św. prowadzi wspólnota dla Intronizacji NSPJ.
  5. W przyszłą niedzielę 14 kwietnia będzie 1048 rocznica Chrztu Polski.
  6. Pragniemy zainicjować nowy Krąg Domowego Kościoła w ramach Wspólnoty Oazowej Ruchu Światło-Życie. Zapraszamy wszystkie sakramentalne małżeństwa, które pragną pogłębić swoje relacje z Bogiem, ale też wzmocnić i odkryć na nowo relacje małżeńskie, m.in. poprzez poznanie innych małżeństw z parafii i skorzystanie z ich doświadczenia. Pierwsze spotkanie dla wszystkich zainteresowanych odbędzie się 17 kwietnia (środa) o godz. 19.00 w salce nad zakrystią (można zabrać dzieci). Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu, zamieszczonym w ogłoszeniach na stronie internetowej parafii tel. 502 399 977 

W tym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej:

+ Teresa Dubińska l. 92, zam. przy ul. Kinowej

Módlmy się za zmarłych naszych parafian, zmarłych z naszych rodzin

Wieczny odpoczynek ….