Categories:

  1. Dziś przypada 1048 rocznica Chrztu Polski. Dziękujemy Bogu za opiekę nad naszą Ojczyzną. Na mszy św. o godz. 10.00, 11.30 i 18.00 będzie można złożyć przyrzeczenia Duchowej Adopcji. Teksty duchowej adopcji są na stoliku na końcu kościoła.
  2. Dziś o godzinie 19:00 w sali nad zakrystią odbędzie się spotkanie Wspólnoty Dzieła Intronizacji NSPJ. Zapraszamy serdecznie również nowe osoby.
  3. We środę spotkanie klubu seniora o 11.00. O godz. 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy, kartki z intencjami składamy przed mszą św. w zakrystii. Adorację przed mszą św. prowadzi wspólnota dla Intronizacji NSPJ.
  4. Pragniemy zainicjować nowy Krąg Domowego Kościoła w ramach Wspólnoty Oazowej Ruchu Światło-Życie. Zapraszamy wszystkie sakramentalne małżeństwa, które pragną pogłębić swoje relacje z Bogiem, ale też wzmocnić i odkryć na nowo relacje małżeńskie, m.in. poprzez poznanie innych małżeństw z parafii i skorzystanie z ich doświadczenia. Pierwsze spotkanie dla wszystkich zainteresowanych odbędzie się 17 kwietnia (środa) o godz. 19.00 w salce nad zakrystią (można zabrać dzieci). Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu, zamieszczonym w ogłoszeniach na stronie internetowej parafii tel. 502 399 977 
  5. Wspólnota Spragnieni zaprasza na otwarty wykład pod tytułem „Samotność – powołanie czy wybór? Jak znaleźć miłość w naszych czasach?”. Wykład poprowadzą Beata i Adam Gościńscy. Spotkanie odbędzie się 24.04 w środę o godz. 19:00 w salce nad zakrystią. 
  6. Kolejne spotkanie Rady Duszpasterskiej odbędzie się w niedzielę 28 kwietnia o godz. 16.00 na plebanii.
  7. Prosimy Kochanych Działkowiczów i Parafian o pomoc w zbieraniu płatki kwiatów na procesję Bożego Ciała. Ususzone kwiatki prosimy przynosić do zakrystii.
  8. Katolicka Rodzina potrzebuje pomocy w opiece nad dziećmi w ich w domu. Praca 2 razy w tygodniu, jeżeli możliwe to czasami w weekendy. Praca dobrze opłacana, więcej informacji u Ks. Proboszcza. 
  9. Polecamy nasz diecezjalny tygodnik Idziemy cena 5 zł i L’Osservatore Romano z nauczaniem papieża Franciszka cena 10 zł.

W tym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej:

+ Ireneusz Ćwiek l. 60, zam. przy ul. Kinowej

+ Halina Mierzejewska l. 97, zam. przy ul. Walewskiej

+ Wiesław Barczyk l. 97, zam. przy ul. Kirasjerów

Módlmy się za zmarłych naszych parafian, zmarłych z naszych rodzin

Wieczny odpoczynek ….