Categories:

  1. Jutro od godz. 17.00 przyjmuje Pani Agnieszka nasz parafialny psycholog w gabinecie obok kancelarii. Porady dla naszych Parafian są anonimowe i bezpłatne. 
  2. We wtorek będzie Uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski, msze św. o 7.00, 8.00 i 18.00. Tego dnia zapraszamy również na próbę naszego choru parafialnego o godz. 19.30 w sali nad zakrystią. Zapraszamy nowe osoby pragnące dołączyć do chóru.
  3. We środę spotkanie klubu seniora o 11.00. O godz. 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy, kartki z intencjami składamy przed mszą św. w zakrystii. Adorację przed mszą św. prowadzi wspólnota dla Intronizacji NSPJ.
  4. Wspólnota Spragnieni zaprasza na otwarty wykład pod tytułem „Samotność – powołanie czy wybór? Jak znaleźć miłość w naszych czasach?”. Wykład poprowadzą Beata i Adam Gościńscy. Spotkanie odbędzie się we środę o godz. 19:00 w salce nad zakrystią. 
  5. We czwartek święto św. Marka Ewangelisty, msze św. o 7.00, 8.00 i 18.00
  6. Kolejne spotkanie Rady Duszpasterskiej odbędzie się w przyszłą niedzielę 28 kwietnia o godz. 16.00 na plebanii. Zajmiemy się organizacją procesji Bożego Ciała i Pikniku Parafialnego.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy uczyć się nowych pieśni. Zapraszamy chętnych Parafian do kościoła na godz. 17.00. 
  8. Organizujemy obóz parafialny do Ostródy dla dzieci i młodzieży w dniach 1-9 lipca. Koszt 1500 zł. Ilość miejsc ograniczona (pierwszeństwo zapisu mają Parafianie). Zapisy i więcej informacji u ks. Proboszcza.
  9. Prosimy Kochanych Działkowiczów i Parafian o pomoc w zbieraniu płatków kwiatów na procesję Bożego Ciała. Ususzone kwiatki prosimy przynosić do zakrystii.

Polecamy tygodnik Idziemy cena 5 zł.

Bardzo dziękujemy za troskę o nasz kościół, posadzone nowe kwiatki, za przelewy na nasze konto parafialne.

W tym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej:

+ Lech Arciszewski l. 79, którego pogrzeb odbył się we czwartek w naszym kościele,

+ Marian Miszczyk l. 67, którego pogrzeb odbył się w piątek w naszym kościele,

+ Bruno Banasiak l. 88, zam. przy ul. Międzyborskiej

Módlmy się za zmarłych naszych parafian, zmarłych z naszych rodzin

Wieczny odpoczynek ….