Categories:

  1. Dziś o godz. 15.30 spotkanie Braci TT na plebanii, o 17.15 nabożeństwo majowe, o 18.00 msza św. za Ojczyznę ze śpiewem naszego choru. 
  2. Jutro święto Apostołów Filipa i Jakuba. Rozpoczynają się również matury. Zapraszamy do modlitwy za maturzystów w czasie mszy św. o 7.00 w Ich intencji. 
  3. Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca o 17.00 modlitwa różańcowa z wypominkami rocznymi, a o godz. 18.00 msza św. za zmarłych polecanych w naszych wypominkach rocznych.
  4. We środę Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Msze św. o 7.00, 8.00 i 18.00
  5. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. 
  6. Tego dnia będzie również spowiedź dzieci rocznicowych o godz. 19.00, a w niedzielę w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego będziemy celebrowali mszę św. rocznicy I Komunii św. o godz. 11.30. Zapraszamy dzieci kl. 4 z rodzinami. 
  7. W sobotę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Łaskawej, głównej Patronki Stolicy. 
  8. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na utrzymanie naszego seminarium duchownego. Obecnie z naszej parafii jest kleryk Krzysztof. 
  9. Prosimy Kochanych Działkowiczów i Parafian o pomoc w zbieraniu płatków kwiatów na procesję Bożego Ciała. Ususzone kwiatki prosimy przynosić do zakrystii. Więcej informacji o precesji Bożego Ciała ogłosimy za tydzień.
  10. 9 czerwca planujemy nasz piknik parafialny. Więcej informacji i zaproszenie do pomocy w jego organizacji podamy w przyszłą niedzielę. 

Trwają prace porządkowe nad naszą zielenią przy kościele. Bardzo dziękujemy za troskę o nasz kościół, podlewanie kwiatków, Pani Ewie za ułożone kwiaty przy ołtarzu, za przelewy na nasze konto parafialne.

Módlmy się za zmarłych naszych parafian, zmarłych z naszych rodzin 

Wieczny odpoczynek